Svítidlo RABALUX 2083 SOLO, GU10 4XMAX 25W, IP20, -K, -lm, bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.155 kg |
| EAN: | 5998250320830 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 135 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
