Svítidlo RABALUX 2131 LUPITA, LED 40W, IP20, -K, -lm, stříbrná
Jednoduchý design minimalistického stropního svítidla Lupita nese všestranné jádro. Tento model s několika doplňky bude vynikající volbou do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kulaté stříbrné kovové svítidlo je doplněno o bílé plastové stínidlo. Svítidlo Lupita obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 40W, světelným tokem 2700 lumenů a mimořádnou životností 50 000 hodin! Barevnou teplotu tohoto stropního svítidla lze nastavit v rozmezí 3 000-6 500 K, t.j. dle vašich momentálních potřeb si můžeme nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Toto svítidlo je stmívatelné, tzn. jeho jas lze měnit dle přání. Všechny tyto funkce lze nastavit spolu s časovačem, pamětí a funkcí nočního osvětlení pomocí dálkového ovladače. Teplotu barev a paměťovou funkci lze ovládat i nástěnným vypínačem. Průměr svítidla Lupita je 490 mm, vzdálenost od stropu je 80 mm. Na tento vynikající model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.073 kg |
| EAN: | 5998250321318 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 490 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 2700 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
