Svítidlo RABALUX 2168 EVAN, LED 18W, IP44, 4000K, 1260lm, matná černá
Díky svému kreativnímu designu bude matné černé koupelnové stropní svítidlo Evan skvělou volbou pro vaši moderní koupelnu. Svítidlo, které je složeno z hranolových prvků vyčnívajících ve čtyřech různých směrech, doplňuje čtvercová matná černá ozdobná základna. Materiál svítidla je kov a hliník, bílé stínidlo je vyrobeno z plastu. Svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 18W, světelným tokem 1750 lumenů a životností 20 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu 4000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Svítidlo Evan má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto stropního svítidla jsou 425x425mm, jeho vzdálenost od stropu je 65mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250321684 |
| Šířka (mm): | 425 mm |
| Výška (mm): | 425 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1750 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
