Svítidlo RABALUX 2194 NIAGARA, E14 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, chrom
Koupelnové svítidlo Niagara, která představuje klasický styl, bude elegantním doplňkem k zařízení vaší koupelny. Můžete jej umístit blízko umyvadla nebo vany, kde poskytne atmosférické osvětlení pro váš večerní rituál před spaním. Tento model, který se skládá z kovového svítidla chromové barvy a průhledného skleněného stínítka, lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40 W. Typ zásuvky je E14. Svítidlo Niagara je ozvláštněné dekorativními křišťálovými prvky pod skleněným stínítkem, které připomínají vodopád – jak naznačuje název svítidla. Krytí IP44 tohoto svítidla zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou následující: šířka 115 mm, výška 265 mm, průměr 90 mm, vzdálenost od stěny 200 mm, montážní průměr 90 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5998250321943 |
| Šířka (mm): | 115 mm |
| Výška (mm): | 265 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
