Svítidlo RABALUX 2197 ARISTEO, E27 1XMAX 40W, IP20, -K, -lm, béžová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.51 kg |
| EAN: | 5998250321974 |
| Šířka (mm): | 660 mm |
| Výška (mm): | 1710 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | béžová |
| Barva svítidla: | béžová |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 250 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
