Svítidlo RABALUX 2229 AVALON, LED 50W, IP20, 4000K, 4730lm, broušený hliník
Minimalistické stropní svítidlo Avalon bude výjimečným doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v barvě broušeného hliníku je doplněno o bílá akrylová stínítka a svítidlo lze upevnit na strop pomocí kulaté dekorativní základny. Zajímavý charakter dodávají svítidlu Avalon dva prstencové prvky, které jsou kolem dokola zdobeny křišťálovým zdobením. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 50W, světelným tokem 3150 lumenů a životností 20 000 hodin. Svítilna s barevnou teplotou 4 000 K vyzařuje přirozené bílé světlo. Rozměry svítidla Avalon jsou následující: šířka 650mm, vzdálenost od stropu 150mm, instalační průměr 190mm. Na tento vynikající model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5998250322292 |
| Šířka (mm): | 650 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 3150 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 150 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
