Svítidlo RABALUX 2236 PALLAS, LED 20W+ E14 3xMAX 40W, IP20, 4000K, 2030lm, chrom
Kulaté stropní svítidlo Pallas v klasickém stylu bude velkolepým doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno bílým akrylovým stínítkem, ale design tohoto lustru určují především nádherné křišťálové dekorativní prvky. Svítidlo Pallas obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 20W, světelným tokem 1340 lumenů a životností 20 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 4 000 K vyzařuje přirozené bílé světlo. Navíc lze toto svítidlo použít se třemi žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je E14. Jas měnitelných světelných zdrojů lze nastavit ve 3 krocích pomocí nástěnného vypínače. Bez ohledu na to, kam jej umístíte, toto krásné a elegantní stropní svítidlo jistě zajistí atmosférické osvětlení místnosti. Průměr svítidla Pallas a vzdálenost od stropu jsou 300 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250322360 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl/ skleněný křišťál |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Svítivost (lumen): | 1340 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 300 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
