Svítidlo RABALUX 2239 PALLAS, LED 36W+ E14 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, chrom
Klasické čtvercové stropní svítidlo Pallas bude velkolepým doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno bílým akrylovým stínítkem, ale design tohoto lustru určují především nádherné křišťálové dekorativní prvky. Svítidlo Pallas obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 36W, světelným tokem 2430 lumenů a životností 20 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 4 000 K vyzařuje přirozené bílé světlo. Toto stropní svítidlo lze navíc použít se 4 žárovkami, každá o výkonu až 40W. Typ patice je E14. Jas měnitelných světelných zdrojů lze nastavit ve 3 krocích pomocí nástěnného vypínače. Bez ohledu na to, kam jej umístíte, toto krásné a elegantní stropní svítidlo jistě zajistí atmosférické osvětlení místnosti. Rozměry svítidla Pallas jsou 400x400mm, vzdálenost od stropu je 365mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5998250322391 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl/ skleněný křišťál |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Svítivost (lumen): | 2430 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 365 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
