Svítidlo RABALUX 2310 DRACO, LED 13W, IP20, 2700K, 840lm, černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.025 kg |
| EAN: | 5998250323107 |
| Výška (mm): | 1400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Příkon (W): | 13 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 790 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy, Stojací lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
