Svítidlo RABALUX 2427 TAMINO, LED 24W, IP20, 4000K, 1200lm, písková
Minimalistické stropní svítidlo Tamino bude skvělou volbou do mnoha moderních obýváků, ložnic nebo pracoven. Svítidlo v bukové barvě, které je vyrobeno z kovu a akrylu, je doplněno o bílé akrylové stínidlo. Design ve tvaru kapky dodává svítidlu zajímavý charakter. Svítidlo Tamino obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 24W, světelným tokem 1200 lumenů a mimořádnou životností 50 000 hodin! Barevná teplota svítidla je 4000 K, a proto vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří v místnosti čistý, moderní efekt. Průměr tohoto stropního svítidla je 450 mm, vzdálenost od stropu je 65 mm. Na svítidlo Tamino poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.505 kg |
| EAN: | 5998250324272 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | písková |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 450 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
