Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | moderní svítidla rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.15 kg |
| EAN: | 5998250324487 |
| Šířka (mm): | 360 mm |
| Výška (mm): | 360 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná křišťálová |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl/ sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 21 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1750 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 170 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
