Svítidlo RABALUX 2604 HECATE, LED 40W, IP20, -K, -lm, černá
Čtvercové stropní svítidlo Hecate s hvězdným efektem bude skvělou volbou do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Černé kovové svítidlo je doplněno o bílé plastové stínidlo a čtvercový tvar svítidla zjemňují zaoblené rohy. Svítidlo Hecate obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 40W, světelným tokem 2970 lumenů a mimořádnou životností 50 000 hodin! Barevná teplota svítidla je 4000 K, a proto vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří v místnosti čistý, moderní efekt. Rozměry tohoto stropního svítidla jsou 485x485mm, vzdálenost od stropu je 70mm. Na svítidlo Hecate poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5998250326047 |
| Šířka (mm): | 485 mm |
| Výška (mm): | 485 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2970 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
