Svítidlo RABALUX 2695 NALANI, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, šedá
Malé noční svítidlo Nalani, které svým vzhledem vyzařuje teplo, je možné umístit na noční stolek ve vaší ložnici nebo na spodní stolek v obývacím pokoji. Béžové svítidlo z keramiky je doplněno sametovým textilním stínítkem stejné barvy. Hrubé stínítko zaručuje, že z vnitřku žárovky může uniknout pouze tolik světla, kolik je potřeba, pokud potřebujete v noci trochu světla. Svítidlo Nalani je možné používat s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Pro toto svítidlo můžete zvolit žárovku v teplém nebo přírodním bílém provedení. Toto noční svítidlo je možné ovládat pomocí kabelového spínače; barva kabelu je černá. Výška svítidla Nalani je 250 mm, průměr stínítka je 130 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5998250326955 |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | šedá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | keramika |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 130 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
