Svítidlo RABALUX 2698 ZENON, LED 24W, IP54, 3000-4000-6000K, 1800lm, bílá
Svým jednoduchým designem nabízí vysoce výkonné koupelnové stropní svítidlo Zenon mnohem více než průměrné koupelnové svítidlo. Energeticky úsporný zabudovaný světelný zdroj LED celoplastového bíle zbarveného svítidla Zenon má výkon 24 W, světelný tok 2400 lumenů a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu světelného zdroje lze změnit podle přání: můžete nastavit 3000, 4000 nebo 6000 K, tj teplé, přirozené nebo studené teplé světlo. Barevnou teplotu lze nastavit pomocí přepínače na svítidle. Svítidlo Zenon má krytí IP54, které zajišťuje jeho ochranu před kontaminací z omezeného množství prachu a jiných částic a postříkání vodou ze všech směrů. Kryt tohoto svítidla je navíc mimořádně odolný proti nárazům a zlomení; patří do kategorie IK08. Průměr tohoto koupelnového stropního svítidla je 280 mm, vzdálenost od stropu je pouze 51 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5998250326986 |
| Výška (mm): | 51 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Technická |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 51 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
