Svítidlo RABALUX 2699 ZENON, LED 18W, IP54, 3000-4000-6000K, 2400lm, bílá
Svým jednoduchým designem nabízí vysoce výkonné koupelnové stropní svítidlo Zenon mnohem více než průměrné koupelnové svítidlo. Má vestavěný LED světelný zdroj s úsporou energie a snímač pohybu. Inteligentní žárovka celoplastového bíle zbarveného svítidla Zenon má výkon 18 W, světelný tok 1800 lumenů a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu světelného zdroje lze lze nastavit pomocí přepínače na svítidle podle přání: můžete nastavit 3000, 4000 nebo 6000 K. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 10 metrů při pozorovacím úhlu 360 °. Svítidlo Zenon má krytí IP54, které zajišťuje jeho ochranu před kontaminací z omezeného množství prachu a jiných částic a postříkání vodou ze všech směrů. Kryt tohoto svítidla je navíc mimořádně odolný proti nárazům a zlomení; patří do kategorie IK08. Průměr tohoto koupelnového stropního svítidla je 220 mm, vzdálenost od stropu je pouze 51 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 5998250326993 |
| Výška (mm): | 51 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 220 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Technická |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 51 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
