Svítidlo RABALUX 2701 Marian, nástěnné svítidlo, E27, 1x60W bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 5998250327013 |
| Barva: | . |
| Šířka (mm): | 215 mm |
| Výška (mm): | 235 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 215 mm |
| Strana v katalogu: | 40 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 350 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
