Svítidlo RABALUX 2839 E14 4x40W chromová Lilian, ceiling lamp w/ transparent and opal colo
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | moderní svítidla rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 5998250328393 |
| Šířka (mm): | 730 mm |
| Výška (mm): | 465 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Strana v katalogu: | 27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
