Svítidlo RABALUX 2849 Lilian ceiling lamp E14 4x40W antique brown antická hnědá/opál/janta
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | moderní svítidla rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 5998250328492 |
| Šířka (mm): | 700 mm |
| Výška (mm): | 470 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | jantarový křišťál |
| Barva svítidla: | anticky hnědá |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
