Svítidlo RABALUX 2934 HORUS, LED 7W, IP20, 3000, 4000, 6000K, 2950lm, černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.825 kg |
| EAN: | 5998250329345 |
| Šířka (mm): | 290 mm |
| Výška (mm): | 325 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 530 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
