Svítidlo RABALUX 2937 STREGOBOR, LED 48W, IP20, 3000K, 1650lm, bílá+dekor chrom+šedá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250329376 |
| Šířka (mm): | 495 mm |
| Výška (mm): | 495 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá+dekor chrom+šedá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 48 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2950 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 85 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
