Svítidlo RABALUX 2977 TEKLA, LED 10W, IP20, 3000-6000K, 1800lm, bílá
Moderní stolní svítidlo Tekla bude skvělou volbou v pracovně nebo dětském pokoji. Díky nastavitelným vlastnostem tento bílý model vyrobený z kovu a plastu poskytne skvělou podporu při práci nebo učení. Svítidlo Tekla, které je vybaveno dotykovým spínačem, obsahuje vestavěný LED světelný zdroj šetřící energii s výkonem 10 W, světelným tokem 700 lumenů a životností 20 000 hodin. Teplota barev světelného zdroje se může měnit v rozmezí 3 000 až 6 000 K, může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Tuto funkci - stejně jako jas svítidla - lze ovládat pomocí dotykového přepínače umístěného na ozdobném podstavci svítidla. Plochá hlava ve tvaru disku tohoto stolního svítidla je také flexibilní. Rozměry stolního svítidla Tekla jsou následující: průměr dekoračního podstavce je 150mm, celková výška světla je 430mm, průměr stínítka je 140mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 5998250329772 |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 700 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
