Svítidlo RABALUX 2982 WOLIMIR, LED 22W, IP44, 3000-6000K, 2000lm, chromová
Koupelnové svítidlo Wolimir doporučujeme těm, kteří chtějí ve své moderní koupelně všestranné stropní svítidlo s dalšími funkcemi. Čtvercový tvar tohoto modelu sestávající z kovového svítidla v chromové barvě a bílého akrylového stínítka je zaoblenými rohy jemnější. Vestavěná žárovka LED má výkon 22 W, světelný tok 1 800 lumenů a životnost 30 000 hodin. Svítidlo Wolimir je stmívatelné a jeho barevná teplota může být také nastavena v rozmezí 3000 - 6 000 K. Obě funkce lze ovládat dálkovým ovladačem. Můžete také nastavit osvětlení RGB. Mezi další doplňky patří paměťová funkce, kterou lze ovládat nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem, jakož i časovač a funkce nočního osvětlení. Svítidlo Wolimir má krytí IP44, které zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry tohoto koupelnového svítidla jsou 290x290mm, vzdálenost od stropu je 70mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5998250329826 |
| Šířka (mm): | 290 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 22 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
