Svítidlo RABALUX 2987 MOKKA, LED 24W, IP20, 3000-6000K, 3200lm, hnědá
Kulaté stropní svítidlo Mokka vyrobené v hnědé a bílé barvě bude skvělou volbou ve vašem moderním obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Tento model v minimalistickém stylu potěší svého uživatele množstvím užitečných a příjemných funkcí. Kovové svítidlo Mokka je doplněno akrylovým stínidlem a má zabudovaný LED světelný zdroj. Inteligentní svítidlo má výkon 24 W, světelný tok 2 000 lumenů a životnost 30 000 hodin. Toto stropní svítidlo je možné ztlumit, to znamená, že jas je možné podle přání měnit pomocí dálkového ovladače; Jeho barevnou teplotu je také možné nastavit mezi 3 000-6 000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Můžete také nastavit osvětlení RGB, což znamená, že můžete měnit barvy. Mezi další doplňky patří paměťová funkce, kterou lze ovládat dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem, dále časovač a funkce nočního osvětlení. Průměr stropního svítidla Mokka je 410 mm, vzdálenost od stropu je 100 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 5998250329871 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 410 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
