Svítidlo RABALUX 3000 MATEA, LED 40W, IP20, -K, -lm, hnědá
Moderní vzhled velkého, kulatého stropního svítidla Matea je spojen s celou řadou skvělých funkcí, takže ho z celého srdce doporučujeme do každého moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Hnědé inteligentní svítidlo vyrobené z kovu je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Svítidlo Matea může být ztlumené, to znamená, že jas lze podle potřeby měnit pomocí dálkového ovladače. Jeho barevnou teplotu je také možné nastavit mezi 3000-6000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Mezi další doplňky patří paměťová funkce, kterou lze ovládat dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem, dále časovač a funkce nočního osvětlení. Kromě toho má svítidlo Matea funkci podsvícení. Vestavěné LED zdroj světla tohoto stropního svítidla má výkon 40 W, světelný tok 3 200 lumenů a životnost 30 000 hodin. Průměr svítidla Matea je 500 mm, vzdálenost od stropu je 75 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.26 kg |
| EAN: | 5998250330006 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 500 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
