Svítidlo RABALUX 3016 KINGA, E14 1x MAX 40W, IP20, černá
Černé stolní noční svítidlo Kinga v průmyslovém stylu vyrobené v černé barvě je možné umístit na noční stolek ve vaší ložnici nebo na spodní stolek v obývacím pokoji. Kovové svítidlo je doplněno textilním stínítkem a ozdobným podstavcem připomínajícím tvar diamantu. Černé stínítko zajišťuje, že z vnitřku svítidla může uniknout pouze tolik světla, kolik je potřeba, pokud potřebujete v noci trochu světla. Tento model lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Podle vašich preferencí si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Toto noční svítidlo je možné ovládat pomocí kabelového spínače; jeho rozměry jsou následující: výška 320mm, průměr stínítka je 170mm.
Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 5998250330167 |
| Výška (mm): | 320 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
