Koupelnové svítidlo Slava s hvězdným efektem bude vynikající volbou, pokud byste chtěli na osvětlení své koupelny použít moderní stropní svítidlo. Černé svítidlo, které je vyrobeno z kovu, je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj šetřící energii s výkonem 18W, světelným tokem 1170 lumenů a životností 25 000 hodin. Inteligentní žárovka má barevnou teplotu 3 000K a podle toho září teplým bílým světlem. Svítidlo Slava má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněna proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry tohoto koupelnového stropního svítidla jsou následující: průměr 330 mm, vzdálenost od stropu 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5998250330549 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/581014 |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 330 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1170 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
