Svítidlo RABALUX 3064 ZIVA, LED 36W, IP20, 4000K, 780lm, chromová
Stropní svítidlo Ziva bude efektním a současně všestranným doplňkem k zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kulatý model, který je vyroben z chromovaného kovu a čirého plastu, má vestavěný zdroj světla LED šetřící energii. Inteligentní žárovka má výkon 36 W, světelný tok 2 340 lumenů a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu tohoto stropního svítidla lze nastavit mezi 3000 a 6000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače, může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Pomocí dálkového ovladače můžeme spravovat další funkce: svítidlo Ziva je stmívatelné, to znamená, že se dá měnit jas, a má také paměťovou funkci. Dodatečnou výbavou je časovač a funkce nočního osvětlení. Průměr tohoto stropního svítidla je 400 mm, vzdálenost od stropu je 83 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 5998250330648 |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2340 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
