Svítidlo RABALUX 3081 CARDAMOM, E14 4x MAX 40W, IP20, 3000-6500K, 3200lm, matná černá, bílý/stříbeny dub dřevo
Moderní nástěnné svítidlo Cardamom bude charakteristickým doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Svítidlo vyrobené z kovu a dřeva lze upevnit na zeď pomocí čtvercového matného černého dekoračního podstavce. Prvek držící hlavu svítidla má stříbrnou dubovou barvu, zatímco zvonové stínidlo je vyrobeno z tónovaného skla. Svítidlo Cardamom lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Nástěnné svítidlo lze ovládat pomocí kolébkového spínače na spodní části ozdobného podstavce. Rozměry tohoto svítidla jsou následující: šířka 150 mm, průměr stínítka 120 mm, vzdálenost svítidla od stěny 165 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5998250330815 |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | matná černá, bílý/stříbeny dub dřevo |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 120 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 165 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
