Svítidlo RABALUX 3082 CEILO, LED 38W, IP20, 3000-6500K, 3200lm, černá
Minimalistické stylové stropní svítidlo Ceilo s vysokým jasem bude skvělou volbou ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Kulaté černobílé svítidlo se může pochlubit řadou skvělých funkcí: je stmívatelné, to znamená, jeho jas je možné podle přání měnit pomocí dálkového ovladače a jeho barevná teplota se dá také nastavit v rozmezí 3000 - 6500 K pomocí nástěnného spínače nebo dálkové ovládání. To znamená, že toto stropní svítidlo může dle vašeho výběru svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Ceilo je vyrobeno z kovu s plastovým stínítkem a má časovač, noční světlo a funkci podsvícení, jakož i paměťovou funkci, kterou je možné ovládat pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Vestavěný LED světelný zdroj stropního svítidla má výkon 38 W, světelný tok 3 200 lumenů a životnost 30 000 hodin. Svítidlo Ceilo má průměr 480 mm, průměr instalace je 450 mm a vzdálenost od stropu je pouhých 80 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5998250330822 |
| Šířka (mm): | 480 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 38 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
