Svítidlo RABALUX 3087 ELDRICK, LED 36W, IP20, -K, -lm, bílá
Stropní svítidlo Eldrick, které představuje moderní styl, s hvězdným efektem bude vynikající volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Tento celoplastový a kovový, bílý model téměř nepatrně splývá s povrchem stropu. Obdélníkové svítidlo, které je vyrobeno se zaoblenými rohy obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 36W, světelným tokem 2800 lumenů a mimořádnou životností 50 000 hodin! Eldrick vyzařuje přirozené bílé světlo, barevná teplota svítidla je 4 000 K. Rozměry stropního svítidla jsou 635x330mm, vzdálenost od stropu je pouhých 50mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5998250330877 |
| Šířka (mm): | 635 mm |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
