Svítidlo RABALUX 3088 MONTY, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Stolní svítidlo Monty, které představuje industriální styl, se doporučuje především do ložnice nebo pracovny. Toto černé svítidlo je celé vyrobeno z kovu a ozvláštněno je tyčí ohnutou tak, aby ve spodní části tvořila kruh, který poskytuje pevnou oporu pro toto svítidlo namísto tradiční dekorativní základny. Černé stínidlo má dolů se rozšiřující pyramidový tvar. Svítidlo Monty lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. Pokud svítidlo umístíte do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, zatímco v pracovně může být vhodné použít zdroj světla vyzařující přirozené bílé světlo. Šířka stolního svítidla je 270 mm, její výška je 345 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.725 kg |
| EAN: | 5998250330884 |
| Šířka (mm): | 270 mm |
| Výška (mm): | 345 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
