Svítidlo RABALUX 3091 CINNAMON, LED 18W, IP20, -K, -lm, dřevo
Závěsné svítidlo Cinnamon v severském stylu se doporučuje především do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Tento bílý model vyrobený z kovu a MDF v dubové barvě je doplněn o bílé plastové stínítko a k ozdobnému podstavci je připevněn dvěma nosnými šňůrkami. Dvě MDF desky obklopující stínidlo dodávají tomuto svítidlu sendvičový vzhled. Svítidlo Cinnamon obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 34W, světelným tokem 1770 lumenů a teplotou barvy 3000K. Tento model, který vyzařuje teplé bílé světlo, vytváří v místnosti útulnou, intimní atmosféru. Rozměry tohoto závěsného svítidla jsou následující: šířka 800mm, výška 80mm, vzdálenost od stropu 1200mm, instalační průměr 280mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 5998250330914 |
| Šířka (mm): | 800 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Příkon (W): | 34 W |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
