Svítidlo RABALUX 3093 FLINT, E14 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, béžová
Připínací svítidlo Flint, které představuje industriální styl, bude praktickou volbou do vaší ložnice nebo pracovny. Toto celokovové svítidlo je vyrobeno v béžové barvě s ohebnou hlavou svítidla a stínítkem ve tvaru zvonu. Tento mobilní model lze umístit dle vašich potřeb – pomocí pevné spony jej lze upevnit na polici nebo stůl. Svítidlo Flint lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25W. Typ patice je E14. Pro práci nebo čtení doporučujeme žárovku vyzařující přirozené bílé světlo. Rozměry stolního svítidla ovládaného pomocí šňůrového spínače jsou následující: šířka 180 mm, výška 225 mm, průměr stínítka 110 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5998250330938 |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Výška (mm): | 225 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | béžová |
| Barva svítidla: | béžová |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
