Svítidlo RABALUX 3098 TANELI, LED 54W, IP20, 3000-6500K, 3685lm, bílá
Pětiúhelníkové stropní svítidlo Taneli je vyrobeno z kovu a akrylu a je skvělou volbou pro každého, kdo hledá něco speciálního. Taneli má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 54 W a světelným tokem 4101 lumenů. Barevnou teplotu bílého svítidlo je možné podle potřeby nastavit v rozmezí od 3000 do 6500 K. To znamená, že různé části svítidla mohou vyzařovat teplé, přirozené nebo studené bílé světlo i samostatně. Stropní svítilo je také stmívatelné, to znamená, že je možné nastavit jeho jas a obsahuje také noční funkci. Svítidlo lze ovládat dálkovým ovladačem. Rozměry svítidla Taneli jsou: šířka a výška 480 mm, vzdálenost od stropu 55 mm. Na tento inteligentní model se vztahuje 5letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.56 kg |
| EAN: | 5998250330983 |
| Šířka (mm): | 480 mm |
| Výška (mm): | 480 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 54 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4101 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 40000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
