Svítidlo RABALUX 3115 DUCHESS, G9 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, chrom
Moderní a elegantní stropní svítidlo Duchess se 4 žárovkami bude velkolepým doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno průhlednými válcovými skleněnými stínítky, které umožňují vidět krásnou křišťálovou výzdobu uvnitř hlav svítidla. Tento model lze upevnit na strop pomocí velké čtvercové dekorativní základny. Svítidlo Duchess lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je G9. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro tento model zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud svítidlo umístíte do ložnice, doporučujeme jej použít se žárovkami vyzařujícími teplé bílé světlo, které vám jistě pomůže navodit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry stropního svítidla Duchess jsou 370x370mm, vzdálenost od stropu je 145mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 5998250331157 |
| Šířka (mm): | 370 mm |
| Výška (mm): | 370 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 145 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
