Svítidlo RABALUX 3116 DUCHESS, G9 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, chrom
Moderní a elegantní závěsné svítidlo Duchess se 4 žárovkami bude velkolepým doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno průhlednými válcovými skleněnými stínítky, které umožňují vidět krásnou křišťálovou výzdobu uvnitř hlav svítidla. 4 hlavy svítidel visící v jednom souboru vedle sebe jsou spojeny s dlouhou, čtvercovou dekorativní základnou. Svítidlo Duchess lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je G9. V závislosti na vašich preferencích si pro tento model můžete vybrat teplé nebo přirozené bílé světelné zdroje. Pokud svítidlo umístíte do ložnice, doporučujeme jej použít se žárovkami vyzařujícími teplé bílé světlo, které vám jistě pomůže navodit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry 4-žárovkového závěsného svítidla Duchess jsou následující: šířka 720 mm, výška každé hlavy svítidla 120 mm, vzdálenost svítidla od stropu 1200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.637 kg |
| EAN: | 5998250331164 |
| Šířka (mm): | 720 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
