Svítidlo RABALUX 3118 CARDAMOM, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá, bílý/stříbeny dub dřevo
Závěsné svítidlo Cardamom v moderním stylu bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Svítidlo vyrobené z kovu a dřeva lze upevnit na strop pomocí kulaté matné černé dekorativní základny. Prvek držící hlavu svítidla má stříbrnou dubovou barvu, zatímco zvonové stínidlo je vyrobeno z tónovaného skla. Svítidlo Cardamom lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud jej nainstalujete do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry závěsného svítidla jsou následující: průměr stínítka je 120mm, vzdálenost od stropu 1200mm, instalační průměr 80mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.517 kg |
| EAN: | 5998250331188 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | matná černá, bílý/stříbeny dub dřevo |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 120 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
