Svítidlo RABALUX 3130 GRENDEL, E14 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, dřevo imitation
Bodové svítidlo Grendel s 4 žárovkami v industriálním stylu se doporučuje především do moderních obýváků, jídelen, kuchyní nebo ložnic. Ke kulatému dekoračnímu základu v barvě buku je připojena kovová nosná tyč. Hlavy svítidla, které jsou obklopeny matně černými stínidly s příčkou, jsou umístěny na této nosné tyči. Toto svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Patice E14. Díky flexibilním hlavám svítidla je tento model je schopen efektivně osvětlit i větší místnost. V závislosti na vašem vkusu a místnosti, kde budete svítidlo instalovat, si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Rozměry svítidla Grendel jsou následující: šířka 755mm, výška 145mm, vzdálenost od stěny 175mm, instalační průměr 90mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 5998250331300 |
| Šířka (mm): | 755 mm |
| Výška (mm): | 145 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo imitation |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 175 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
