Svítidlo RABALUX 3131 GRENDEL, E27 1xMAX40W, IP20, -K, -lm, dřevo imitation
Závěsné svítidlo Grendel v industriálním stylu doporučujeme především do moderních obýváků, jídelen nebo ložnic. Kulatá dekorativní základna bukové barvy je spojena s kovovou hlavou svítidla, kterou obklopuje matné černé stínítko s tyčí, pomocí textilní šňůrky. Toto svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 60W. Typ patice je E27. V závislosti na místnosti, kde toto závěsné svítidlo nainstalujete, si můžete vybrat teplý nebo přírodní bílý zdroj světla. Pokud jej umístíte například do ložnice, jeho použití se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry svítidla Grendel jsou následující: průměr stínítka je 150 mm, jeho výška je 175 mm, vzdálenost svítidla od stropu je 1200 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.425 kg |
| EAN: | 5998250331317 |
| Výška (mm): | 175 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo imitation |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
