Svítidlo RABALUX 3133 RATTAN, E14 1xMAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Rattan v industriálním stylu doporučujeme do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo i do ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno o stínidlo ve tvaru deštníku z přírodního ratanu. Svítidlo lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekoračního podstavce. Svítidlo Rattan lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 15W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místnosti, kde budete svítilnu instalovat, si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Pokud jej umístíte například do ložnice, jeho použití se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Toto bodové svítidlo lze ovládat pomocí kolébkového spínače na spodní části ozdobného podstavce. Rozměry svítidla Rattan jsou následující: šířka 140 mm, průměr 135 mm, vzdálenost od stěny 150 mm, montážní průměr 80 ??mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5998250331331 |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | přírodní |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 135 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
