Svítidlo RABALUX 3136 RATTAN, E14 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Rattan se 4 žárovkami v industriálním stylu doporučujeme do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo i do ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno o stínidlo ve tvaru deštníku z přírodního ratanu. Svítidlo lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekoračního podstavce. Ohebné hlavy svítidla jsou umístěny na dlouhé nosné tyči sestávající ze dvou kusů, která je spojena s dekorativní základnou. Svítidlo Rattan lze použít se čtyřmi žárovkami o výkonu každé až 15W. Typ patice je E14. Díky flexibilním hlavám svítidla je tento model schopen efektivně osvětlit celou místnost. Rozměry bodového svítidla Rattan se 4 žárovkami jsou následující: šířka 825 mm, výška 160 mm, průměr každého stínidla je 135 mm, vzdálenost svítidla od stěny 190 mm, montážní průměr 80 ??mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.845 kg |
| EAN: | 5998250331362 |
| Šířka (mm): | 825 mm |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | přírodní |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 135 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 190 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
