Svítidlo RABALUX 3137 ZEUS, E14 1xMAX 40W, IP20, -K, -lm, dřevo
Bodové svítidlo Zeus v industriálním stylu se doporučuje do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo i do ložnice. Svítidlo vyrobené z kovu a dřeva lze upevnit na zeď pomocí čtvercového dekoračního podstavce z dubu. Mřížkové stínidlo s charakteristickým tvarem je vyrobeno z kovu v matné černé barvě. Svítidlo Zeus lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místnosti, kde budete svítidlo instalovat, si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Pokud jej umístíte například do ložnice, jeho použití se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry bodového svítidla Zeus jsou následující: šířka 95mm, výška 170mm, vzdálenost od stěny 150mm, instalační průměr 90mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.265 kg |
| EAN: | 5998250331379 |
| Šířka (mm): | 95 mm |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
