Svítidlo RABALUX 3138 ZEUS, E14 2xMAX 40W, IP20, -K, -lm, dřevo
Dvojité bodové svítidlo Zeus v industriálním stylu se doporučuje do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo i do ložnice. Svítidlo vyrobené z kovu a dřeva lze upevnit na zeď pomocí čtvercového dekoračního podstavce z dubu. Mřížkové stínidla s charakteristickým tvarem jsou vyrobené z kovu v matné černé barvě. Svítidlo Zeus lze použít s dvěmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místnosti, kde budete svítidlo instalovat, si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Pokud jej umístíte například do ložnice, jeho použití se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry dvojitého bodového svítidla Zeus jsou následující: šířka 385mm, výška 150mm, vzdálenost od stěny 150mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5998250331386 |
| Šířka (mm): | 385 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
