Svítidlo RABALUX 3139 ZEUS, E14 3xMAX 40W, IP20, dřevo
Bodové svítidlo Zeus s 3 žárovkami v industriálním stylu se doporučuje do různých místností vašeho bytu, můžete jej namontovat do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo i do ložnice. Svítidlo vyrobené z kovu a dřeva lze připevnit na stěnu pomocí podlouhlého čtvercového dekorativního podstavce z dubu. Mřížkové stínidla s charakteristickým tvarem jsou vyrobené z kovu v matné černé barvě. Svítidlo Zeus lze použít s třemi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místnosti, kde budete svítidlo instalovat, si můžete zvolit zdroj světla v teplé nebo přirozené bílé barvě. Díky flexibilním hlavám svítidla je tento model schopen efektivně osvětlit celou místnost. Rozměry bodového svítidla Zeus s 3 žárovkami jsou následující: šířka 525mm, výška 150mm, vzdálenost od stěny 150mm.
Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.675 kg |
| EAN: | 5998250331393 |
| Šířka (mm): | 525 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
