Svítidlo RABALUX 3153 ZELKOVA, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, brušený hliník s kouřovým sklem
Moderní stolní svítidlo Zelkova doporučujeme především do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Položeno na spodním stole nebo nočním stolku bude krásným kouskem zařízení pokoje. Svítidlo, které je vyrobena z oceli v barvě broušeného hliníku, je doplněno o průhledné skleněné stínidlo. Svítidlo má textilní šňůrku. Svítidlo Zelkova lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E27. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro toto svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud jej umístíte do ložnice na noční stolek, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit příjemnou, intimní atmosféru pro váš relax. Svítidlo lze ovládat pomocí vypínače na kabelu. Průměr stolního svítidla Zelkova je 120mm, výška je 250mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 5998250331539 |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | brušený hliník s kouřovým sklem |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 120 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
