Svítidlo RABALUX 3157 ALVARO, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Moderní bodové svítidlo Alvaro může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: namontovat jej můžete v obýváku, ložnici, jídelně nebo i v kuchyni. Toto kovové svítidlo vyrobené v matné černo-zlaté barevné kombinaci je doplněno o stínidlo, které se směrem dolů rozšiřuje a je zespodu otevřeno. Svítidlo Alvaro lze upevnit na zeď pomocí čtvercového, černého dekoračního podstavce. Toto svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete zvolit teplý nebo přírodní bílý zdroj světla. Díky flexibilní hlavě svítidla můžete světlo tohoto nástěnného svítidla nasměrovat dle vlastního přání. Rozměry svítidla Alvaro jsou následující: výška 150 mm, průměr stínítka 120 mm, vzdálenost svítidla od stěny 155 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 5998250331577 |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zlatá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 120 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
