Svítidlo RABALUX 3158 ALVARO, E14 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Moderní dvojité bodové svítidlo Alvaro může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: namontovat jej můžete v obýváku, ložnici, jídelně nebo i v kuchyni. Toto kovové svítidlo vyrobené v matné černo-zlaté barevné kombinaci je doplněno o stínidlá, které se směrem dolů rozšiřují a jsou zespodu otevřené. Svítidlo Alvaro lze upevnit na zeď pomocí čtvercového, černého dekoračního podstavce. Toto svítidlo lze použít s dvěmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete zvolit teplý nebo přírodní bílý zdroj světla. Díky flexibilním hlavám svítidla můžete světlo tohoto svítidla nasměrovat dle vlastního přání. Rozměry dvojitého bodového svítidla Alvaro jsou následující: šířka 355 mm, výška 150mm, průměr stínítka 120 mm, vzdálenost svítidla od stěny 140 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.789 kg |
| EAN: | 5998250331584 |
| Šířka (mm): | 355 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zlatá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 120 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
