Svítidlo RABALUX 3160 ALVARO, E27 4xMAX40W, IP20, 4000K, 450lm, matná černá
Moderní závěsné svítidlo Alvaro s 4 žárovkami může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: namontovat jej můžete v obýváku, ložnici, jídelně nebo i v kuchyni. Toto kovové svítidlo vyrobené v matné černo-zlaté barevné kombinaci je doplněno o stínidlá, které se směrem dolů rozšiřují a jsou zespodu otevřené. Hlavy svítidla jsou umístěny v jednom souboru vedle sebe na dlouhé nosné tyči, která je připevněna k ozdobné základně pomocí šňůr. Svítidlo Alvaro lze připevnit ke stropu pomocí podlouhlého čtvercového dekorativního podstavce. Toto svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E27. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete zvolit teplý nebo přírodní bílý zdroj světla. Rozměry závšného svítidla Alvaro se 4 žárovkami jsou následující: šířka 1000 mm, průměr každého stínidla je 160 mm, vzdálenost svítidla od stropu je 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.38 kg |
| EAN: | 5998250331607 |
| Šířka (mm): | 1000 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zlatá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
