Svítidlo RABALUX 3180 BOOGIE, E14 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, dřevo imitace
Dekorativní svítidlo Boogie, které představuje industriální styl, bude krásným zdrojem světla v ložnici nebo pracovně. Tento celokovový model se skládá ze svítidla bukové barvy a válcového černého perforovaného stínítka. Svítidlo Boogie lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25W. Typ patice je E14. Pro vytvoření útulné, intimní atmosféry doporučujeme použít žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Průměr tohoto dekorativního svítidla ovladatelného pomocí šňůrového vypínače je 100 mm, výška je 185 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.365 kg |
| EAN: | 5998250331805 |
| Výška (mm): | 185 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | dřevo imitace |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
