Svítidlo RABALUX 3183 BLAKE, GU10 1xMAX ??W, IP20, -K, -lm, satin chrom
Moderní bodové svítidlo Blake může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: namontovat jej můžete v obýváku, ložnici, jídelně nebo i v kuchyni. Toto celokovové svítidlo ze saténového chromu lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekorativního podstavce. Svítidlo Blake lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 50W. Typ zásuvky je GU10. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Toto bodové svítidlo lze ovládat pomocí spínače na spodní straně dekorativní základny. Rozměry tohoto nástěnného svítidla jsou následující: šířka 85 mm, výška 130 mm, vzdálenost od stěny 90 mm, instalační průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5998250331836 |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | saténová chromová |
| Barva svítidla: | satin chrom |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 90 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
